054-4552788

מישמיש

מישמיש

חברת "סריגמיש" היא אחת מבין החברות העוסקות בתחום הטקסטיל וההלבשה הוותיקות בישראל. החברה, אשר נוסדה כבר בשנת 1957 הפכה כיום לאחת מבין החברות המובילות ביותר בתחום של אופנה לילדים, לתינוקות וכן הלבשה תחתונה.

המותג העיקרי של החברה כיום הוא המותג  "מיש-מיש". זוהי רשת בעלת כ – 47 סניפים בכל רחבי הארץ , מהצפון ועד הדרום.  

בתחום אופנת הילדים המותג "מיש מש" נחשב לאחד מבין המותגים המובילים ביותר. תחת המותג משווקת החברה מגוון רחב מאוד של מוצרי אפנה  איכותיים וחדשניים, מוצרים אשר הפכו את המותג לשם דבר, מותג שכל הורה חושק לרכוש בו את הבגדים לילדים שלו.

תנאי הזכיינות מישמיש -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
זכיין תפעולי מלא 50-70 מ"ר קניונים/רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
כ- 150,000 ש"ח 100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
100,000 זיכיון +50,000 פקדון כספי /ערבות 3 חודשי שכירות ודמי ניהול 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014