054-4552788

dreadlocks

dreadlocks

חברת Dreadlocks  הינה חברה אשר נוסדה כבר בשנת 1999 ועוסקת בעיצוב, ייצור ומכירה של אופנה לנשים בעיקר ובמעט לגברים.

קו החברה פונה לקהל גילאים מגוון והטרוגני במיוחד , המחירים של הפריטים נוחים במיוחד למרות שמדובר בבגדים איכותיים ומושקעים מאוד. עיצוב הבגדים נינוח ומושפע רק במשהו מצו האופנה העכשווי.

לחברה ישנו קהל לקוחות נאמן שהולך ומתרחב מיום ליום והמותג מוחדר בהצלחה לתודעת הציבור הרלוונטי.

כיום מונה הרשת חנויות בת"א, ירושלים, כפר סבא וקיבוץ צבעון (של נמצא מטה היבואן). מלבד זאת, נמכרים הבגדים של המותג בחנויות עצמאיות ברחבי הארץ.

חנויות הרשת עצמן אלו חנויות אשר מעוצבות בטעם, מושקעות במיוחד ומעוררות תחושה נעימה וביתית היוצרת מרחב פעולה נוח ומבודל לבעלי החנות.

תנאי הזכיינות dreadlocks -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 40-70 מ"ר
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
150,000 ש"ח 5 שנים
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
   

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014