054-4552788

רנואר נשים

רנואר נשים

רשת רנואר הינה רשת אשר הוקמה בשנת 1993 והינה בבעלותם של אלי ברקוביץ' ויוסי ברוש בעוד מנכ"ל הקבוצה הוא סרג' דרעי.

כיום, מונה הרשת של רנואר 124 סניפים ומתוכם 64 סניפים הם בזכיינות. תת הרשת, רנואר נשים מונה 44 סניפים בפריסה ארצית  וממשיכה להתרחב.

רשת רנואר הינה רשת אשר דואגת לשמור על המעמד שלה ולהיות מעודכנת וחדשנית בהתאמה מלאה לתנודות של האופנה ברחבי העולם. הקולקציות של בגדי הרשת מאופיינות בגזרות נשיות, קלאסיות, טרנדיות אורבאנית ועוד כך שכל אחת יכולה למצוא ברשת רנואר נשים את הבגדים המתאימים לה בצורה הטובה ביותר, הבגדים אשר יעניקו לה מראה מיוחד ומרשים.

תנאי הזכיינות רנואר נשים -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 100 מ"ר קניונים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
3% 500,000 בבעלות החברה / ללא קניה ללא הגבלה 50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
200,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014