054-4552788

רנואר גברים

רנואר גברים

רנואר מן הינה רשת אשר הוקמה בשנת 1993 וכיום היא כבר מונה 39 סניפים בכל רחבי הארץ.

הרשת, אשר נמצאת כיום בבעלותם של אלי ברקוסיץ' ויוסי ברו, היא רשת אופנת גברים ישראלית מובילה אשר מציעה לגבר מגוון רחב מאוד של פריטים אשר מיוצרים באיכות גבוהה במיוחד ומציעה מגוון רחב של אביזרי אופנה כמו: צעיפים, חגורות משקפי שמש ועוד.

רנואר היא רשת אשר דואגת להתאים את עצמה לטרנד העולמי אשר מתחלף כל הזמן אך יחד עם זאת היא  שומרת על ייחודיות ומעניקה לגבר הישראלי את נוחות מרבית.

כיום, רנואר מן ממשיכה להתרחב באמצעות זכיינים.

תנאי הזכיינות רנואר גברים -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 100 מ"ר קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
2.5% 700,00 ש"ח בבעלות החברה / ללא קניה כפופה לתקופת השכירות 50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
200,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014