054-4552788

קידס אנד ביוטי

קידס אנד ביוטי

רשת קידס אנד ביוטי מייבאת בגדי מותגים לתינוקות וילדים עד גילאי 16. במקום מחכים לכם מגוון בגדים של החברות המובילות בעולם. ילדים ובגדים איכותיים היוו מאז ומעולם שילוב מוצלח שהולך היטב ביחד, שילוב שמהווה אושר גדול הן עבור ההורים והן עבור הילדים. עם זאת כיוון שילדים גדלים מהר, טוב לדעת שניתן למצוא גם איכות וגם מחירים נמוכים-שילוב שכה קשה למצוא בימינו. על כן חברת "קידס אנד ביוטי" כה מיוחדת ומצליחה, וזאת כי היא מצליחה לייבא מגוון מותגים מובילים ולהציע אותם לקהל הישראלי במחירים נמוכים שנוחים לכל כיס.

הזדמנות שמומלץ להכיר

כיום ניתן ליהנות מבגדי הרשת בקניון עזריאלי, אך כיוון שמדובר בהצלחה, בעתיד הקרוב עתידיים להיפתח סניפים נוספים של סניפי החנות במגוון מקומות שונים בארץ- כך שעוד בעתיד הקרוב ניתן יהיה ליהנות מחנות נוספת שעתידה להיפתח בקניון הזהב ראשון לציון. מכאן שמדובר על הזדמנות כלכלית כדאית עבור מי שמעניין אותו תחום הזכיינות, עבור מי שמבקש להחזיק בחנות בגדים לילדים ויודע לשמור על רף שירות גבוה.

מותגים ומחירים

מה ניתן למצוא במקום? ובכן מגוון בגדי מותגים עבור ילדים, (0-16). בין היתר ניתן למצוא את השמות הגדולים בתחום מותגי הבגדים, שמות כגון טומי הילפיגר, ליוויס, לאקוסט, ראלף לורן, נאוטיקה, הלו קיטי, דיסני, יו. אס וכדומה. כלל המותגים מגיעים ישירות מהיבואן אל הצרכן ועל כן ניתן להשיג סחורה מובחרת במחירים נוחים במיוחד שנעים בין 9.90-249.90 ₪.

סיטונאי וקמעונאי

מי שמבקש ליהנות מבגדי החברה מוזמן לא רק להגיע אל קניון עזריאלי וליהנות מחוויית רכישה שבין היתר כוללת חנות מעוצבת ומזמינה לצד צוות עובדים קשוב ואדיב, אלא גם ישנה האופציה לרכוש באופן מקוון, כך שכל שצריך לעשות זה להיכנס לאתר, לעבור על ההיצע ופשוט לבצע רכישה, כאשר מעל 250 ש"ח אין צורך לשלם עבור משלוח. עוד טוב לדעת שמדובר על מכירה הן עבור כמויות מזעריות והן עבור כמויות מסחריות, כך שבין לקוחות החברה ניתן למצוא אנשים פרטיים לצד חנויות שמבקשות למצוא סחורה משתלמת עבור החנות שלהם.

 

תנאי הזכיינות קידס אנד ביוטי -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 50 מ"ר קניונים ומרכזים מסחריים ורחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
אין 150,000 ש"ח 50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 3 חודשי שכירות    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014