054-4552788

עונות

עונות

כשאתם באים להיות זכיינים בעונות – אתם לא רק עובדים בחנות בגדים, אתם חלק מחנות הבגדים ב- ה' הידיעה של הנשים במידות 40-42+. רוב המותגים הם מעל מידה 42, וייתכנו פריטים ספורים של מידה 40. אל תטעו – לא לקחנו בגדים שמוכרים לכם מהגזרות הקטנות והגדלנו אותם, אלא יצרנו יצירות אומנות משל עצמנו המתאימות אך ורק לאשה בעלת הגזרה הגדולה!

קהל לקוחות מובטח

כשאתה זכיין של עונות, קהל הלקוחות שלך מובטח ולא רק באזור המרכז. הרשת ידועה מאד בקרב נשים בעלות מידות גדולות, ומגיעים לסניפיה בכל רחבי הארץ עשרות קונים ומעלה ביום. גם אתה (או את) יכול לקחת חלק בהצלחה זו! כאשר אתה מוכר ב- "עונות" בתוך זמן קצר כבר תחוש בתנועה של לקוחות, וכל היופי שלא תצטרך לעסוק בפרסום, כי יש מותג שלם מאחורייך.

מתאים לאנשים שאוהבים לשמח נשים

כשאתה מוכר בחנות בגדים כמו עונות – אתה מביא את כל האושר לאשה שמולך, ויש פתרונות ביגוד לכל הנשים! כפי שהודגם כבר בראשית המאמר, אנחנו לא כמו הרשתות בהן האשה עם המידות הגדולות לא מוצאת מענה לצרכים שלה. אצלנו לא רק שהיא תמצא – זה גם ייראה יפה אך ורק עליה, בשל טכניקת העיצוב המתאימה אך ורק למידות הרחבות והגדולות.

הצלחה מידית – החזר השקעה מהיר

גם את החשש שמא תקנה את הבגדים ולא יהיה מאיפה להחזיר את ההשקעה – נוכל להפיג בקלות. לסניפים של "עונות" נכנסות נשים בכל רחבי הארץ ולא רק באזור המרכז! חברת "עונות" רשמה לזכותה הצלחות רבות במכירות והעמיקה את הצלחותיה בקרב נשות כל המגזרים, בכל הגזרות. כשאתה זכיין, מבחינת הלקוחה שצופה בך את עובד של עונות והחנות היא חנות של "עונות" וזה מספיק לה בשביל להיכנס ולמצוא את פתרונות הביגוד האטרקטיביים ביותר שהיא יכולה לאתר.

זכיינים רבים כבר לקחו חלק ונשארו בהסדר

לא מעט מזכייני "עונות" הם אנשים שבעברם, כמוכם, התלבטו בסוגיה, וחלקם כלל לא באו מעולם האופנה. כיום הם מעידים שזהו משלח היד עליו הם חלמו, והם עוסקים בו עד עצם היום הזה. בואו גם אתם לקחת חלק בהצלחתנו!

תנאי הזכיינות עונות -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 60-80 מ"ר קניונים ומרכזים מסחריים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
3% 250,000₪ 100,000₪
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
₪100,000 3 חודשי שכ״ד ודמי ניהול 37%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014