054-4552788

נעלי קרוקס

נעלי קרוקס

רשת נעלי קרוקס היא ללא ספק אחת מרשתות ההנעלה המוכרות והפופולאריות ביותר בארץ ובעולם. רשת נעלי קרוקס התחילה את דרכה בשנת 2002 ובתוך זמן קצר יצרה להיטים של ממש בתחום ההנעלה. היום, הרשת מתמחה בנעלי נוחות איכותיות אשר מיוצרות מחומר שהוא פטנט עולמי, יחד עם עיצובים אופנתיים ומרשימים שמתאימים לכל בני המשפחה.

חנויות נעלי קרוקס זוכים לחשיפה רחבה וביקוש רב מאוד בכל רחבי הארץ. לקוחות רבים לא מתפשרים ובוחרים אך ורק בנעליים של החברה בכדי לשמור על בריאות הגב והרגליים שלהם, לשמור על נוחות ובטיחות והכל עם מראה אופנתי ומיוחד שיכול להתאים לכל יום.

 

הצטרפו להצלחה של הרשת!

אם אתם חולמים על הקמה של חנות נעליים משלכם, אם אתם רוצים להקים עסק עם פוטנציאל גבוה לרווח וביקוש גבוה בכל מקום בארץ, עם רשת קרוקס אתם יכולים להקים בדיוק את העסק עליו אתם חולמים.

ממש עכשיו רשת קרוקס נמצאת בתהליך של גיוס זכיינים חדשים להקמת חנויות בכל רחבי הארץ, וזו ההזדמנות שלכם להצטרף להצלחה של החברה!

פנו אלינו עכשיו באמצעות טופס יצירת הקשר באתר או באמצעות הטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לאורך כל הדרך, עד לחתימה על הסכם הזיכיון המיוחל!


תנאי הזכיינות נעלי קרוקס -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 60-140 מ"ר
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
אין 200,000₪ אין
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
100,000₪ 3 חודשים 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014