054-4552788

נעלי קנגרו

נעלי קנגרו

פתיחת עסק הוא תהליך מאוד לא פשוט, אם כי האתגר האמיתי הוא לא פתיחת העסק, אלא הובלתו להצלחה ולרווחיות. אם זה באמצעות מיתוג העסק או באמצעות הקפדה והגעה לחזון, אם יש לכם חלום על הקמת עסק, אבל לא מצאתם את המודל המתאים לממש את החלום, ואם אתם מתעניינים בהקמת חנות הנעלת נשים אופנתית בכל מקום ברחבי הארץ, רשת נעלי קנגרו מציעה לכם הזדמנות יוצאת דופן לקבלת זיכיון להקמת סניף של הרשת, ופיתוח פעילות מצליחה, רווחית ומשגשגת המבוססת על ניסיון רב שנים של רשת הנעלה מקצועית ומתמחה.

45 שנה של ניסיון והצלחה עסקית

רשת נעלי קנגרו היא רשת קטנה המונה 3 סניפים בבני ברק, אשדוד ומודיעין עלית, ואשר מספקת מזה יותר מ 45 שנים את קולקציות ההנעלה על פי מיטב הטרנדים בעולם הנעלת הנשים החרדיות. לאורך השנים בנתה הרשת מותג מצליח ומוניטין רב הפונה לאוכלוסיה החרדית הרבה מעבר לערים בהן פעילה הרשת. יחד עם זאת, בשלב זה נמצאת רשת נעלי קנגרו בתהליך התרחבות המיועד להרחיב את פרישת הסניפים בכל רחבי הארץ, ולהרחיב את פעילות הרשת מפניה ממוקדת למגזר החרדי, לפניה רחבה אל כלל ציבור הנשים בישראל, על בסיס קולקציות הנעלה אופנתיות על פי מיטב הטרנדים החמים בעולם האופנה.

תמיכה עסקית מקצה אל קצה

במסגרת תכנית הזכיינות תוכלו לקבל מאיתנו את כל הסיוע הנדרש לכם ברמה המקצועית והעסקית, ייעוץ בבחירת מיקום העסק ועיצוב הפנים שלו, הזרמה קבועה של קולקציות הנעליים שיעוצבו על ידי מומחי העיצוב של נעלי קנגרו, מטריית שיווק, יחסי ציבור וקידום מכירות, וכמובן תמיכה של רשת איתנה שעומדת מאחוריכם, דוחפת אתכם קדימה ורוצה שתצליחו בדיוק כפי שאתם רוצים בכך.

לגדול איתנו, ולקצור את הפירות

רשת נעלי קנגרו מציעה לכם אפשרות להקים חנות נעליים בתוך עולם אופנת המיין סטרים, ובהשקעה נמוכה משמעותית מזו הנדרשת על ידי רשתות הנעליים הגדולות. אנו מציעים לכם את ההזדמנות להצטרף אלינו כבר היום, ולגדול איתנו למותג ארצי מוביל ורחב, עם יכולת ברורה להציע נעלי איכות אופנתיות ברמת מחירים תחרותית, ולשמר רמה גבוהה של רווחיות. צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו את כל הפרטים אודות תכנית הזכיינות של נעלי קנגרו..


תנאי הזכיינות נעלי קנגרו -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 50-70 קניונים מרכזים מסחריים ורחובות ראשיים.
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
1% 90000₪ בקניה 70000₪
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
30000₪ 3 חודשי שכ״ד 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014