054-4552788

נעלי קליגולה

נעלי קליגולה


 רשת נעלי קליגולה- מותג אופנה
 
קליגולה, מותג ההנעלה המוביל בשוק אופנת נעלי הנשים בישראל, מתמחה בעיצוב, פיתוח, יצור ושיווק של נעלי נשים אופנתיות. נעלי החברה משווקות באמצעות 27 חנויות בפריסה ארצית.
נעלי קליגולה מעוצבות ומיוצרות בארץ ובחו"ל החל משנת 1981 ועד היום. לחברה מעצב איטלקי, העובד עם צוות עיצוב מקומי, ומביא איתו את מגמת האופנה בזמן אמיתי במקביל לבתי האופנה הבינלאומיים.
השקת הקולקציות הבולטות הינן בחודש מרץ לעונת האביב-קיץ ובחודש ספטמבר לעונת הסתיו- חורף  במקביל לפיתוח דגמים חדשים הנעשה לאורך כל השנה. הייצור נעשה בסדרות מוגבלות ובכך שומר על ייחודיות ויוקרתיות.
הקולקציה בקליגולה כוללת תמהיל של דגמים בהתאם למגמות אופנה עולמיות במראה  עדכני  ומפתה, תוך  שמירה על התאמה לצרכי הלקוחה הישראלית.
בשנים האחרונות עברה קליגולה תהליך של מיתוג מחדש שכלל שיפור נראות החנויות, בניית קולקציה יותר אופנתית ומעודכנת ופרסום באמצעות הפרזנטורית יובל שרף.
 

תנאי הזכיינות נעלי קליגולה - נעלי נשים

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 60 מ"ר
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
2,000 ש"ח 300,000 ש"ח בבעלות החברה וללא קניה 100,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד +דמי ניהול 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014