054-4552788

נעלי ג'וזף

נעלי ג'וזף

חנות נעלי JOSEF  -  Josef Shoes הינה חנות אשר קיימת מאז שנת 1980  ומונה כיום כ - 13 סניפים ברחבי הארץ.
כל הנעליים של הרשת הינם נעליים המעוצבות בקפידה רבה על פי צווי האופנה הטרנדיים והחמים ביותר. החברה שמה לעצמה מטרה שהיא לייצר מידי יום דגמים חדשים ולפתח דגמים באיכות גבוהה ,תחת בקרת איכות קפדנית ותוך שימת דגש על עיצוב אופנתי ונוחות.
מדי עונה, משיקה החברה לפחות שלושה קווים עיקריים של מוצרי הנעלה כך שהיא מאפשרת לכל אישה למצוא נעל שמתאימה לה במגוון דגמים רחב מאוד. ברשת מועסקים מעצבים ומפתחים בעלי שם וניסיון רב כך שקווי ההנעלה של הרשת הינם איכותיים מאוד ואופנתיים במיוחד.

תנאי הזכיינות נעלי ג'וזף -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 40-50 מ"ר קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
2% 100,000-150,000 ש"ח בבעלות החברה / ללא קניה לא מוגבלת 50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014