054-4552788

מנגו

מנגו

מנגו היא רשת אשר נוסדה בשנת 1984 בברצלונה וכיום היא חברת אופנה בינלאומית אשר מונה כ- 1,000 חנויות ברחבי העולם. הרשת מציעה ללקוחות שלה בגדי גברים ונשים ובישראל היא מונה 26 חנויות וממשיכה במגמה של התרחבות.
המותג של מגו הינו מותג אשר מציג קו אישי וייחודי אשר מאופיין בססגוניות רבה, חיות ונוחות והינו מתאים לנשים צעירות אשר אוהבות אופנה מתחדשת. הרשת מספקת קולקציות לבוש רבות מאוד אשר מתחדשות מספר פעמים בכל שנה בהתאם לאישה המודרנית.
כמו כן, החברה מציעה מגוון רחב מאוד של נעליים ואביזרים נלווים.
אנחנו מחפשים את הזכיינים שרוצים להיות חלק מהצלחה בזירה העולמית.

תנאי הזכיינות מנגו -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 500 מ"ר קניונים מובילים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
5 שנים 50,000 $
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014