054-4552788

כותון

כותון

Cotton הינה רשת אשר נוסדה כבר לפני כ - 20 שנה, ע"י ארז מעודד וגלית ברוידא, אנשים אשר שמאמינים בדרך בה הבגדים מתחשבים בסביבה, בקהילה ובך.

כיוםהרשת מונה כבר למעלה מ – 10 סניפים ברחביה של הארץ והיא נמצאת כל העת במגמה של התרחבות . הקולקציה, אשר מיוצרת כולה בישראל הינה בטווח מידות רחב מאוד -  מ- 38 ועד 48.

ברשת ניתן דגש למגוון רחב של גזרות בקולקציה כך שהבגדים יהיו בעלי נוחות מרבית. חומרי הגלם בהם משתמשים בייצור הבגדים אלו חומרים ידידותיים לסביבה - בעת תהליך הייצור מפחיתים את השימוש בחומרים כימיים מסוכנים ועוד.

 מדי עונה, נתפרת חלק מהקולקציה מכותנה אורגנית מיוחדת המיוצרת במיוחד עבור הרשת וזאת תחת פיקוח תו תקן עולמי.

כיום, כותון מתרחבת ומחפשת אותך הזכיינית להצטרף לדרך שלנו.

תנאי הזכיינות כותון - רשת אופנת נשים

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
זכיינות תפעולית 50 מ"ר אין קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
3% 150,000 ש"ח ע"ח החברה ללא הגבלה 50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
100,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד 45%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014