054-4552788

טוונטי פור סבן

טוונטי פור סבן

TWENTY FOUR SEVEN הינו מותג אפנה  מצליח מאוד אשר הוקם בתחילתה של שנת 2007 על ידי הבעלים של חברת רנואר. כיום, מונה הרשת כבר למעלה מ – 30 סניפים מצליחים מאוד אשר ממוקמים בכל רחבי הארץ וזוכים לאהדה רבה.
המותג TWENTY FOUR SEVEN, הינו מותג אשר פונה לקהל צעיר ונותן מענה לכל לקוחה עם מגוון רחב מאוד של קולקציות עדכניות וטרנדיות, על פי צווי האופנה הבינלאומיים. 
זו הסיבה לכך שהרשת מצליחה כל כך וכיום היא מחפשת זכיינים כדי שיפתו סניפים נוספים ברחבי הארץ ויצטרפו אל ההצלחה הגדולה אשר הם יכולים לקחת ממנה נתח גדול.

תנאי הזכיינות טוונטי פור סבן -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 100 קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
700,000
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
200,000 40%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014