054-4552788

הוניגמן

הוניגמן

רשת אופנת הוניגמן הינה רשת אפנה  אשר נוסדה על ידי שרה ומשה הוניגמן  כבר בשנת 1947 . זוהי רשת אפנה  אשר כיום נחשבת לאחת מבין רשתות האופנה המובילות ביותר בישראל. 
כיום, הרשת מונה למעלה מ-170 סניפים ברחבי ארץ ישראל ועוד 9 סניפים באירופה, אותם מנהלים הילדים של מיסדי הרשת - האחים יעקב ומיכה הוניגמן.
הרשת מייצרת את הבגדים שלה במפעלים אשר ממוקמים במזרח אסיה, אירופה וישראל והיא פונה לשוק הנשים והגברים בגילאי 35 ומעלה. הקולקציות כוללות פריטים אורבניים, אלגנטיים ועדכניים ליומיום ולאירועים וכן גם אביזרי אופנה שונים כמו תיקים, צעיפים, נעליים, תכשיטים ועוד.

תנאי הזכיינות הוניגמן -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 70 מ"ר אין קניונים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
3% 250,000 ש"ח ללא הגבלה 50,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
100,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד 38%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014