054-4552788

הגרה

הגרה

רשת האופנה " הגרה " הינה רשת מובילה בתחום האופנה כבר למעלה מעשור ומביאה ללקוחות את סגנן הלבוש הישראלי במיטבו.

העיצובים של הגרה מאופיינים בקווים נקיים ומינימליסטיים, בהשראת בירות האופנה באירופה ומותאמים לאישה הישראלית בעלת המודעות העצמית הגבוהה. הגזרות הינן מחמיאות במיוחד ומגיעות במידות 38-54 יחד עם שילוב מנצח של בדים נשפכים ואיכות תפירה ללא פשרות המעניקות תחושת נינוחות לאורך כל שעות היממה.

לרשת הגרה ישנו מועדון חברות מפנק במיוחד אשר המעניק הנחה קבועה בכל קנייה וכן צבירת נקודות ומתנת יומולדת מפתיעה בכל שנה מחדש.

כיום, הרשת מתרחבת ואנו מזמינים אתכם לרכוש זכיינות ולהפוך לחלק מההצלחה.

תנאי הזכיינות הגרה -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 45-85 מ"ר קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
3% 100,000 ש"ח בבעלות החברה / ללא קניה ללא הגבלה 80,000 ש"ח
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
70,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול 37%    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014