054-4552788

אשה אשה

אשה אשה

רשת אישה אישה הינה רשת אשר נוסדה כבר מאז שנת 1988 . היא נוסדה על-ידי ישראל ממו ובשנת 2010 היא נמכרה לאיש העסקים המוערך שמעון שטרית אשר עסק בפיתוחה של הרשת בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

כיום, רשת אישה אישה הינה רשת מצליחה מאוד אשר מונה כבר  23 סניפים בפריסה ארצית ובנוסף, הרשת משווקת את המותגים שלה גם לארצות מחוץ לישראל.

רשת אישה אישה  מתמחה בייצור ושיווק בגדים אופנתיים עבור נשים צעירות ומלאות אשר זקוקות למידות של 42 ומעלה וכמו כן הרשת מציעה מגוון רחב מאוד של אביזרים נלווים אשר נמכרים באופן בלעדי.

כיום הרשת ממשיכה להתפתח ומחפשת זכיינים לפתיחת סניפים נוספים בארץ.

תנאי הזכיינות אשה אשה -

סוג הזכיינות עלות מזון גודל חנות נדרש תמלוגים מיקום
תפעולית 50-70 מ"ר קניונים / רחובות ראשיים
פרסום עלות הקמה משוערת מלאי תקופת זיכיון ערבות מלאי
150,000 ש"ח בקניה עם זכות החזרה
דמי זיכיון ערבות קניון עמלת זכיין
50,000 ש"ח 3 חודשי שכ"ד ודמי ניהול    

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014