054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

קצת עלינו...

צוות המשווקים הבכירים של חברת זכיינות ישראל נבחר בקפידה ועבר בהצטיינות קורס מאמנים  עסקיים בקריה האקדמית קריית אונו ובלעי רישיון בתיווך.

צוות המשווקים מתמחה בתחום הזכיינות בישראל, המשווקים פועלים כמנהלי פיתוח עסקי של  החברות המזכות המובילות בישראל ומאומנים להוביל זכיינים לעסקת זכיינות באופן המקצועי ביותר  משלב ההכרות ועד לחתימה על הסכם זיכיון ומציאת מיקום, כולל חתימה על הסכם שכירות.

חלק נכבד מפעילותינו הינו מתן ייעוץ וליווי לזכיינים בבחירה של העסקה המתאימה עבורם, צוות המשווקים ינחה את הזכיינים וימליץ להם על אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום להצלחת העסקה בתחום המשפטי, המימון, המכירות, הניהול, השיווק והקמת העסק.

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר לנו פניה ולתת לנו להוביל אתכם באופן המקצועי ביותר לשלב הבא בחייכם העצמאיים.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014