054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

אנשי מקצוע

אודות צוות זכיינות ישראל

כאשר זכיין מבקש לקפוץ למים הוא מייחל שיהיו לו הכלים הטובים ביותר על מנת לצוף מעל פני המים ועימם לחתור אל עבר המטרה, ועל כן כאשר נעזרים באנשי הצוות של זכיינות ישראל זוכים באותם כלים ואף הרבה יותר. בתחום הזכיינות ניתן למצוא מגוון חברות שמתיימרות לעסוק בתחום, אך לאחר שבוחנים את החומר האנושי מהר מאוד מבינים מדוע זכיינות ישראל הינה שם דבר בתחום. אין זה רק הניסיון עתיר השנים או הרזומה החיובי, אלא לפני ואחרי הכול מדובר על אנשי הצוות המקצועיים שביחד מובילים את החברה למקום הרם בו היא נמצאת.

עבור כל צורך

נתחיל בכך שזכיינות ישראל מחזיקה בעורכי דין מובילים בתחום שמייעלים ניסוחים משפטיים, מייצגים בבתי משפט, מנהלים מו"מ ועוד. נמשיך עם המומחים הפיננסים שעוזרים בהשגת הלוואות, בגיוס ממון, בהשגת קרנות וכדומה ונעבור אל מנטורים עסקיים, מעצבי פנים, אדריכלים, קבלנים, יועצים בתחום המזון, יועצי ביטוח ועוד- כך שאכן ניתן להיות רגועים שעבור כל שאלה או צורך יש מי שחושב עבורכם ואף יודע להכווין אתכם אל עבר ההתנהלות הרווחית ביותר. 

אנשי מקצוע
 • חברת Just In Time מעניקה ליווי וסיוע לקידום עסקים באינטרנט.
  משרד דנהירש ושות' (DNH) מתמחה בייצוג ובליווי רשתות מזכות וזכיינים.
 • עורך הדין גיא קולן, בעליו של משרד בוטיק המתמחה בדיני זכיינות, ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להגיע להסכם זכיינות הוגן וכדאי עם כל אחת מרשתות אופנה הפועלות בישראל.
  סיוע לעסקים חדשים וקיימים לקבלת הלוואות בכל היקף, מבנקים ומגוון קרנות ממשלתיות.
 • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
  חברת "נתיב יעוץ" הינה חברה לליווי עסקי, יעוץ פיננסי ושיווקי. החברה מתמחה בייעוץ למשכנתאות, יעוץ בנקאי, יעוץ פיננסי, ליווי ופיתוח עסקי, יעוץ שיווקי, פיתוח שווקים ברוסיה ובאוקראינה, מיזוגים ורכישות, הערכת שווי חברות , בניית תכניות עסקיות וגיוס מקורות אשראי.

כתבות

 • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
 • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
 • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
 • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
 • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014