054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

תהליך סינון של זכיינים

כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון אשר המטרה שלו היא להתאים את הזכיינות לאדם ולהיות בטוחים כי הוא מתאים להיות זכיין של אותה רשת וכי הוא יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר שניתן.

להתכונן לתהליך הסינון
בייחוד ברשתות גדולות ומרוויחות, תהליך הסינון הינו קפדני מאוד ולכן מומלץ להיעזר המומחים של "פורטל הזכיינות של ישראל" אשר כבר מכירים את הרשת ויכולים לומר לכם מראש האם יש לכם סיכוי לעבור את תהליך הסינון וכיצד תתכוננו אליו בצורה הטוב ביותר והאם אותו עסק באמת עבר את תהליך מיתוג כדי שיהיה שווה ההשקעה בו.

בצעו התאמה מראש
בעזרת המומחים של "פורטל הזכיינות של ישראל אשר מכירים את תחום הזכיינות היטב תוכלו לדעת מראש איזו זכיינות מתאימה לכם וכך תוכלו לחסוך מעצמכם תהליכי סינון מיותרים או פניה לחברות שכלל אינן מתאימות לכם או ליכולות התקציביות שלכם, מה שיעניק לכם יתרונות רבים ויהפוך את התהליך להרבה יותר פשוט.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014