054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

משרד עו"ד וייעוץ משפטי דנהירש

עו"ד אודי דנהירש, "משרד דנהירש ושות עורכי דין"

,(DNH) ייעוץ משפטי עם התמחות בזכיינות

זכיין יקר,

 

בימים אלו הנך בוחן את האפשרות לרכוש סניף של רשת מובילה בזכיינות ובכך להתחיל את דרכך העצמאית כבעל עסק הפועל תחת "המטריה" של הרשת המזכה, על כל המשתמע מכך.

 

אנא קרא עמוד זה בעיון ותשומת לב שכן הוא עשוי להיות בעל ערך רב עבורך

 

במסגרת התקשרותך עם הרשת המזכה לצורך קבלת הזיכיון, מעבר להערכתך את הכדאיות העסקית שבהתקשרות עם רשת מזכה זו או אחרת, הנך נדרש לתת את הדעת לגבי סוגיות משפטיות רבות, אלו מהוות בסיס ולעיתים אף גורם מכריע ביכולת שלך לנהל את עסקך בצורה אופטימאלית ומסודרת אל מול הרשת המזכה וגורמים אחרים הפועלים בתחום, לאמץ מדיניות משפטית נכונה ובכך, למזער סיכונים.

 

אין שום סיבה להמציא את הגלגל!

 

בדיוק כפי שבחרת להיות זכיין תחת חסותה של רשת בעלת שם ומוניטין וליהנות מהידע והניסון שצברה, חובתך כיזם וכעצמאי להבין את חובותיך וזכויותיך ולהבטיח את האינטרסים שלך כך שתוכל לפסוע על קרקע יציבה. תפקיד עו"ד המלווה הנו לשמש יועץ ולהעניק לך הידע והביטחון הנדרשים לצורך הקמת עסקך על כל המשתמע מכך.

 

לשימוש בעו"ד בעל ניסיון וקשרים בתחום ערך רב, לרבות ביכולת לייצג אותך נאמנה אל מול הרשת המזכה, משכיר הנכס, ספקים, רשויות, עובדים ועוד, תוך שהוא מבטיח את זכויותיך ותורם לך מהידע הצבור הרב שנמצא ברשותו לתועלתך ולתועלת עסקך ולבניית מדיניות משפטית נכונה.

 

מה נוכל לעשות בשבילך בדנהירש ושות?

משרד דנהירש ושות' (DNH) מתמחה בייצוג ובליווי רשתות מזכות וזכיינים של מותגים מובילים ממגוון תחומים (מזון, הלבשה, מוצרי צריכה ותחומים אחרים). מעורבות המשרד וליווי עסקאות זכיינות רבות ומגוונות במשק הישראלי וניסיונו המצטבר של המשרד, אפשרו לזכיינים רבים להחל את דרכם העסקית בתחום כשהם בטוחים יותר, מסודרים יותר, מוגנים יותר ומצוידים בכלים הנכונים ואופטימאליים להתמודד עם המציאות העסקית המאתגרת כזכיינים למול הרשת המזכה. 

במסגרת פועלנו בתחום הזכיינותמעניק משרד דנהירש ושות' לזכיינים המבקשים להיכנס לתחום כמו גם לזכיינים הפועלים בתחום: (א) ייעוץ וליווי, החל מתהליך ההתקשרות עם הרשת (הסכם זיכיון על כל הנספחים הנלווים, הסכם שכירות/שכירות משנה / בר רשות); (ב) הקמת עסק הזכיין (שלב ה- Set Up ולרבות, ניסוח הסכם מייסדים / שותפים, רישום סימן מסחר, ניסוח הסכמי העסקה, הסכמים עם ספקים, מתן חוות דעת בקשר לאופן רישום הטיפים ועוד); (ג) ליווי, ייעוץ מעורב ותמיכה משפטית שוטפת.

 

חבילות ליווי עבור זכיינים – כמשרד מעורב הפועל ומקדם את התחום, משרדנו מעניק חבילות ליווי אטרקטיביות לזכיינים המבקשים להיכנס לתחום. משרדנו ישמח ללכת אתכם יד ביד, לתרום לכם מהידע שברשותו וללוות אתכם בהתקשרויות השונות עד לפתיחתו המוצלחת של עסקכם כשאתם מצוידים בכל הידע והכלים המשפטיים הנחוצים לניהול הפעילות שלכם עם מינימום חשיפה משפטית.

 

פגישת ייעוץ חינם -  חשוב לנו שתהיו מוגנים! לצורך כך, נשמח להקדיש, לתרום מהזמן שלנו ולהעניק לזכיינים של פורטל הזכיינות של ישראל, פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות במהלכה ננתח אתכם ועבורכם את ההיבטים המשפטיים הנלווים להתקשרותכם לצורך הקמת הסניף, לייעץ לכם ולתת בידיכם כלים ראשוניים שיאפשרו לכם הבנה טובה של התחום ויאפשרו לכם להבין את הסוגיות החשובות עמן אתם עתידים להתמודד.

 

חשוב יהיה להדגיש – כי פגישת הייעוץ הנה פגישת עבודה לכל דבר ועניין שתאפשר לכם לשאול שאלות ולקבץ ייעוץ רלוונטי לסוגיות ספציפיות הנלווית לבחירה שלכם להקים עסק בזכיינות.

www.dnhisrael.com

טלפון משרד: 03-6218222

לתיאום פגישת יעוץ ולמקרים דחופים, 24 שעות,  עו"ד אודי דנהירש: 050-3222255

 

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014