054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

מכירת עסקים

חולמים על עסק עצמאי משלכם אך לא יודעים כיצד לפתוח אותו בצורה טובה ונכונה ? אין ספק כי פתיחה של עסק חדש, בייחוד בתחום האופנה, היא מורכבת מאוד. כדי לפתוח עסק בתחום האופנה יש למצוא את הספקים הנכונים, את המקום הנכון וכמובן, לשווק ולפרסם את העסק בצורה מאוד אינטנסיבית עד לראיית התוצאות בפועל, אם בכלל. בעולם בו אנו חיים, האופנה מתחדשת כל הזמן ולכן ניתן לראות רבים אשר אינם מצליחים לתפעל את חנות האופנה שלהם בצורה נכונה. לאנשים כאלו, יש פתרון אחד – רכישה של חנויות אפנה  העומדות בתור עסקים למכירה.


איפה מוצאים עסקים למכירה או למסירה ?

פורטל הזכיינות של ישראל בתחום האופנה מעניק לכם את האפשרות למצוא מגוון רחב מאוד של עסקים למכירה בזיכיון ודרכים נוספות למכירת עסק כגון מסירה אשר דרכם תוכלו להתחיל את העבודה העסקית שלכם בתחום האופנה בצורה הטובה ביותר. באתר תוכלו למצוא מגוון עסקים ומתוכם תוכלו לבחור את העסק המתאים לכם ביותר וכמובן, עסק שאין אחד בדיוק כמותו באזור שלכם.

רכישת עסק שהוא מותג

אם אתם רוצים להקים עסק אפנה שיצליח כבר מהיום הראשון שלו, רכשו מותג. תוכלו לעשות זאת בעזרת רכישת זכיינות של רשת אפנה  מוכרת וגדולה אשר מציעה זכיינות למכירה עבור סניפים ברחבי הארץ והעולם. בעזרת הרשת הזו תוכלו לפתוח סניף אפנה  מצליח ומשגשג בצורה הרבה יותר טובה.

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014