054-4552788

יצירת קשר
...טוען...

הקמת חברה מזכה

אם אתם רוצים להפוך את החברה שלכם או את חנות האופנה שברשותכם לרשת גדולה אשר תמכור זכיינות, עליכם לעבור תהליך די ארוך אשר בסופו תוכלו למכור זכיינים בצורה טובה ולהרחיב את רשת האופנה שלכם בצורה משמעותית מאוד. לכן, חשוב להתייעץ עם מומחים ולעבור את כל התהליך של הפיכת החברה לחברה מזכה בצורה נכונה. זו הסיבה לכך שאנו בפורטל הזכיינות של ישראל מציעים לכם ליווי מקצועי לחברות מזכות ומעניקים לכם את האפשרות להפוך לרשת אפנה  מזכה בצורה הטובה ביותר.

מיצוב שם העסק בשוק

אם אתם רוצים להקים חברה מזכה או להפוך את חנות האופנה שלכם לרשת אופנה מזכה, עליכם קודם כל למתג את החנות ולהפוך את השם שלה למוכר בשוק. נכון, לשם כך תצטרכו להשקיע מעט משאבים בשיווק וכמובן פרסום בגוגל או בכל רשת אחרת אך זה ישתלם לכם.

ייעוץ משפטי מקצועי לחברות מזכות

חשוב להדגיש כי כל חברה מזכה מוכרח לקבל ייעוץ משפטי כל הזמן על מנת לסגור חוזים עם הזכיינים בצורה טובה ועל מנת לבצע את כל התהליך בצורה חוקית ונכונה. חשוב להבין כי חוזה שאיננו נכון או איננו כולל את כל הפרטים הדרושים עלול לגרום לבעיות רבות לחברה מאוחר יותר, מה שעלול להעיב על הזיכיונות ולהזיק לחברה.

קראו עוד על זכיינות אפנה

כתבות

  • תהליך של בנית מותג הוא לא תהליך פשוט וקל, במיוחד בעולם האופנה. כיום, ישנם עשרות ואפילו מאות מותגי אפנה אשר כל אחד מהם מתאפיין בסגנון ייחודי אך יחד עם זאת ניתן למצוא מותגי אפנה בעלי קו עיצוב דומה. לכן, כיום לפתוח מותג אפנה זה לא פשוט ועד למיצוב המותג בצורה טובה בשוק יכולים לחלוף שנים רבות. לכן, אם אתם מעצבי אפנה ורוצים לפתוח מותג אפנה גדול ומוביל, פורטל הזכיינות של ישראל עומד כאן לרשותכם.
  • כיום ניתן לראות כיצד חנויות בגדים מככבות בתחום הזכיינות וכיצד רבים מבינים כי בעזרת זכיינות הם יכולים לפתוח חנויות בגדים מצליחות יותר ובעלות פופולאריות גבוהה יותר בקלות רבה מאוד
  • כיום ישנו ביקוש רב מאוד לרכישה של זכיינות ולכן רשתות רבות לא מאפשרות לכל אחד לרכוש זכיינות של הרשת אלא מעבירות את המועמדים תהליך של סינון
  • אם יצא לכם לראות מודעות של עסקים למכירה ואם שואלים את עצמכם האם משתלם וכדאי לרכוש עסק שכזה, את התשובה לכך תוכלו למצוא במאמר הבא.
  • דקלה טל גורדון היא מעצבת חנויות האופנה המובילה בישראל.
כל הזכויות שמורות לקבוצת זכיינות ישראל - 2014